kastiel-mojmirovce-konferencie

Konferencie a školenia

Obchodné a pracovné stretnutia s Vašimi partnermi, prezentácie pre klientov či školenia môžete uskutočniť priamo u nás. Radi pre Vás zabezpečíme komplexné technické vybavenie a urobíme všetko pre to, aby Vaše podujatie bolo jedinečné a výnimočné.

Vďaka našim bohatým skúsenostiam s organizáciou slovenských aj medzinárodných podujatí, variabilnej ponuke výnimočných priestorov a známej fantastickej kuchyni v nás získate spoľahlivého partnera pre organizovanie Vašich podujatí.

Kontaktujte nás a radi Vám pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

priestory salon

 

priestory salon

 

Konferenčné priestory:

  • 8 salónov s kapacitou od 12 do 50 osôb
  • 2 priestranné konferenčné sály s maximálnou kapacitou do 100 a 200 hostí
  • Vínna pivnica pre 60 hostí pre neformálne stretnutia
  • Poľovnícka reštaurácia pre 54 hostí

Pozrite si TABUĽKU KAPACITY a CENNÍK konferenčných priestorov » 

 

Catering a občerstvenie

Veríme, že kulinársky zážitok je dôležitým faktorom spokojnosti Vašich hostí. Vyberte si z ponuky lahodného menu pre občerstvenie, coffee breaky, obedy a bohaté bufety s pochúťkami, ktoré Vašich hostí nabijú novou energiou a pomôžu im udržať pozornosť počas celého podujatia.

Radi pre Vás usporiadame tiež občerstvenie v parku alebo na letnej terase, kde sa Vaši hostia osviežia na čerstvom vzduchu v prostredí plnom zelene, vychutnajú si slnečné lúče a welcome drink pri fontáne alebo sa poprechádzajú v tieni mohutných stromov.

Večer urobte dojem na účastníkov svojho podujatia skvelým pohostením alebo degustáciou výnimočných lokálnych vín v unikátnej atmosfére podzemnej vínnej pivnice.

Pravidelne organizujeme tiež degustácie a snúbenie jedla a vína pre verejnosť.

priestory salon

Parkovanie

Vaši hostia majú u nás k dispozícii parkovanie v uzavretom nestráženom areáli zdarma. Kapacita parkoviska je 80 áut.

 

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir     

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.