park

Špeciálne ponuky

Aktívny pobyt

Aktívny pobyt

Spoznajte krásy blízkeho i vzdialenejšieho okolia a načerpajte novú energiu. V spojení s wellnessom si skutočne oddýchnete. Radi Vám poradíme, čo navštíviť v našom okolí tak, aby ste si so sebou odniesli príjemné zážitky.

359€/ 3 noci/ 2 osoby
Ty a Ja

Ty a Ja

Venujte čas sebe navzájom a prežite u nás nezabudnuteľné chvíle. Čaká na Vás romantická večera pri sviečkach, večerné prechádzky v parku, wellness i masáže.

269€/ 2 noci/ 2 osoby
Senior pobyt

Senior pobyt

Hľadáte pre svoju relaxáciu kľudné prostredie v prírode? Večerné prechádzky v parku, masáže, wellness, história, gastronomické zážitky, termálna voda ale najmä zaslúžený relax.

399€/ 4 noci/ 2 osoby
Oddychujte výhodne!

Oddychujte výhodne!

Zabudnite na stres a doprajte si chvíle oddychu pre vaše telo a myseľ v Mojmírovciach.

Cena: 99 € / 2 osoby/ 1 noc
Pobyt De Luxe

Pobyt De Luxe

Miesto, ktoré na každom kroku dýcha históriou vás očarí svojimi príbehmi a ponúkne chvíle oddychu v krásnom parku i v relax centre.

Cena: 245 € / 2 osoby/ 2 noci
Noc v sídle grófa Huňadyho

Noc v sídle grófa Huňadyho

Vychutnajte si príjemný relax v romantickej atmosfére Kaštieľa Mojmírovce****, doprajte si oddych v relax centre a načerpajte novú energiu v unikátnom prostredí, ktoré inšpiruje.

Cena: 167 € / 2 osoby / 1 noc
FaLang translation system by Faboba

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.