kastiel-mojmirovce-restauracia

Reštaurácia

Kulinárske zážitky v kaštieli

V reštaurácii Kaštieľa Mojmírovce si vychutnáte skutočné kulinárske lahôdky v atmosfére, ktorá dýcha stáročnou históriou. Nesúc posolstvo grófa Huňadyho, reštaurácia je zariadená v poľovníckom štýle, s množstvom trofejí a tematických obrazov.
Kapacita reštaurácie je 50 miest.

Vyberte si zo špecialít domácej i zahraničnej kuchyne a dolaďte gurmánsky zážitok fľašou výnimočného vína z miestneho vinárskeho regiónu alebo značkového vína z našej bohatej vinotéky.

  À la carte menu

  Denné menu

  Virtuálna prehliadka


Ováracie hodiny

 pondelok - sobota od 7:00 – 22:00

 nedeľa od 7:00 – 21:00

 
Salóny pre Vaše stretnutia

V susedstve reštaurácie sa nachádzajú tri salóny, ktoré spolu s reštauráciou ponúkajú priestor pre 105 hostí. Biely salón je využívaný ako súčasť reštaurácie a podávajú sa v ňom raňajky pre hostí.

Elegantné salóny ponúkajú súkromie pre Vaše obchodné stretnutia, rokovania, semináre i rodinné oslavy. Romantický Ružový salón je ideálny pre oslavy, zásnuby, oslavy výročia svadby i romantické večere vo dvojici. Štýlový Hudobný salón sa využíva aj ako sobášna miestnosť.  

 

2

 

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir     

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.