kastiel-mojmirovce-vinna-pivnica

Vínna pivnica

Dokonalý zážitok z vína si vychutnáte v priestoroch 300-ročnej klenbovej tehlovej vínnej pivnice, nachádzajúcej sa v pivničných priestoroch kaštieľa.

Víno, história & umenie

Vínna pivnica dýcha nielen históriou, ale aj umením. Pod jej rozsiahlu rekonštrukciu sa podpísal architekt Viktor Šabík. Vínna pivnica s vinotékou bola ocenená na medzinárodnom výročnom oceňovaní najväčšieho výrobcu tehál na svete, spoločnosti Wienerberger, spomedzi 260 prihlásených diel z celého sveta. Jej architekt Viktor Šabík so svojím tímom si z Viedne odniesol cenu Brick award 2010 za jej realizáciu.

Atmosféru vínnej pivnice s vinotékou dotvára zbierka 120 obrazov od 24 akademických maliarov s tematikou vína a vinohradníctva.

Degustácie vína na objednávku

Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie zaujímavého firemného podujatia, stavte na dokonalú kombináciu kulinárskeho zážitku formou večere v štýle ´Snúbenie jedla a vína´. Radi pre Vás pripravíme riadenú degustáciu vína s večerou alebo občerstvením a živou hudbou, ktorá urobí na Vašich hostí nezabudnuteľný dojem.

Kapacita vínnej pivnice je 50 miest.

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir     

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.